Sem mi můžete napsat, tady diskutovat

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7793"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Děkuji Marcelo, mamince to vyřídím, bude také ráda.
Jitka - Hutule
moc krásné stránky,nadchly mě i krásné věci,které vyrábíte,háčkování Vaší maminky je úžasné.............moc jste mě nadchla, Marcela
Moc děkuji, určitě ji také vyzkouším, mějte se moc krásně s pozdravem Katyna
První barva musí být zcela uschlá. Bylo to mořidlo od Chevas holubí šeď. Samozřejmě je to ale obrácená patina. Klasická je základ bílá a patina se pak dělá hnědou nebo černou.
Jitka - Hutule
Děkuji za rychlou odpověď, a základní barva košíčku byla teda tmavě šedá až černá? A první barva musí být už suchá nebo ještě mokrá, když nanášíte houbičkou bílou? Děkuji a mějte se krásně Katyna.
Zdravím Katyno. Děkuji. Patina se dělá nejlépe houbičkou, např. na nádobí. Tu jemně namočíte do barvy, kterou chcete patinovat, já použila bílou. Nesmí být moc namočená, pokud je v ní hodně barvy, vytřete jí. Téměř suchou potom přetíráte místa, která chcete napatinovat. Když už houbička vůbec nebarví, opět ji malinko namočte - spíš jen umažte v barvě a pokračujte tak dál, dokud nemáte hotovo.
Jitka - Hutule
Dobrý den, opravdu nádherné výrobky = jste šikulka!!!!!!
Ráda bych věděla, jak jste vytvořila platinovou barvu na tom košíčku s ouškem na noviny? Předem děkuji a přeji další a další krásné nápady Katyna.
Dík, mrknu se tam.
Ahoj Jitko,dnes jsem byla v drogerii naproti gymplu a mají tam některé vodou ředitelné barvy s 50% slevou, něco jsem koupila. Zdravím Z. Š.
Blaženko, tak ještě jednou....Samozřejmě, že jsem napsala blbost. Je to takhle: Pokud je jedna navíc, čili +1, vzor se stáčí vlevo a naopak, pokud se jedna ubere, čili -1, vzor se stáčí vpravo.smiley
Jitka - Hutule
16.12.2016 17:47:01
Hutule
Co červenec neuvaří, srpen nedopeče.
I když ze strnišť občas fučí, horko nás přece jen mučí.

Půlnoční větry v srpnu přinášejí stálé počasí.
zápatí.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one